NABBI Signes K4SA 600 zásuvková komoda dub sonoma
68.00 €
Do obchodu
Vytvorte si potrebný priestor so zásuvkovou komodou SIGNES K4SA 600 v prevedení dub sonoma, s rozmerom (ŠxHxV): 60x35x110 cm. Disponuje so štyrmi zásuvkami s... Celý popis
Popis
Vytvorte si potrebný priestor so zásuvkovou komodou SIGNES K4SA 600 v prevedení dub sonoma, s rozmerom (ŠxHxV): 60x35x110 cm. Disponuje so štyrmi zásuvkami s úchytkami a plným výsuvom na teleskopickom kovaní. Vďaka jednotlivým hotovým komponentom modulárneho systému Signes, sa podarí vyskladať…
Parametre
| HĹBKA | 35 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 27.04 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.053 m3 |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 26.3 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 110 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Signes K4SA 600 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |