NABBI Seina CH-2D/3DR-1360 dvojdverová komoda so zásuvkami dub sonoma / wenge magic
119.00 €
Do obchodu
Klasika nadovšetko! Dvojdverová komoda so zásuvkami SEINA CH-2D/3DR-1360 určite zapasuje aj do Vašej domácnosti. Zaoblené hrany, dekoratívne prvky z MDF... Celý popis
Popis
Klasika nadovšetko! Dvojdverová komoda so zásuvkami SEINA CH-2D/3DR-1360 určite zapasuje aj do Vašej domácnosti. Zaoblené hrany, dekoratívne prvky z MDF (drevovláknitá doska) či nádherná farebná kombinácia dub sonoma a wenge magic určite nezostane bez povšimnutia. Rozmery komody sú (ŠxHxV):…
Parametre
| ŠÍRKA | 136 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 82 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 58 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.0978 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Seina CH-2D/3DR-1360 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / wenge magic |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| STRANA ZÁSUVIEK | v strede |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma / wenge magic |
| MATERIÁL | DTD |