NABBI Romano CH-1200 komoda dub sonoma / latte
131.00 €
Do obchodu
Množstvo úložného priestoru, znamenitý dizajn, vysokú kvalitu a nádherné farby - to všetko Vám ponúka naša komoda ROMANO CH-1200. Zhotovená je z kvalitnej DTD... Celý popis
Popis
Množstvo úložného priestoru, znamenitý dizajn, vysokú kvalitu a nádherné farby - to všetko Vám ponúka naša komoda ROMANO CH-1200. Zhotovená je z kvalitnej DTD (drevotrieskovej dosky), pričom hrúbka dosky je 16 mm. Hrany ABS (0,5) zabezpečujú odolnosť a trvácnosť nábytku. O kvalite svedčí aj výborné…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.096 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 87.2 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 60 kg |
| HĹBKA | 43 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Romano CH-1200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / latte |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| STRANA ZÁSUVIEK | v strede |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma / latte |
| MATERIÁL | DTD |