NABBI Preveza trojdverová šatníková skriňa grafit
196.00 €
Do obchodu
Trojdverová šatníková skriňa Preveza v grafitovej farbe je moderným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Jej rozmery sú 135 cm na šírku, 204 cm na výšku... Celý popis
Popis
Trojdverová šatníková skriňa Preveza v grafitovej farbe je moderným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Jej rozmery sú 135 cm na šírku, 204 cm na výšku a 48 cm na hĺbku, čo poskytuje dostatok priestoru pre uskladnenie oblečenia a iných predmetov.
Skriňa je vyrobená z kvalitného…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 48 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| VÝŠKA | 204 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.167 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 97 kg |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Preveza |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | grafit |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | grafit |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |