NABBI Pierino LR obývacia stena dub craft sivý / biela
279.00 €
Do obchodu
Obývacia stena PIERINO LR pôsobí veľmi útulne a takým spraví aj Váš domov. Rozmery celej obývacej steny sú (ŠxHxV): 290x46,5x206 cm, rozmery TV stolíka, ktorý... Celý popis
Popis
Obývacia stena PIERINO LR pôsobí veľmi útulne a takým spraví aj Váš domov. Rozmery celej obývacej steny sú (ŠxHxV): 290x46,5x206 cm, rozmery TV stolíka, ktorý je súčasťou, sú (ŠxV): 110x86 cm. Príjemné farebné prevedenie dub craft sivý je v kombinácii s nežnou bielou. Obývacia stena Vám poskytne…
Parametre
| VÝŠKA | 206 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.2218 m3 |
| HĹBKA | 46.5 cm |
| ŠÍRKA | 290 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 136 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pierino LR |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub craft sivý / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | moderný dizajn |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | súčasťou je TV stolík (ŠxV): 1080x860 cm |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub craft sivý / biela |
| MATERIÁL | DTD |