NABBI Ovida W-2D dvojdverová šatníková skriňa craft tobaco / matera
109.00 €
Do obchodu
Dvojdverová šatníková skriňa Ovida W-2D v prevedení craft tobaco / matera je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Jej rozmery sú 200 cm na... Celý popis
Popis
Dvojdverová šatníková skriňa Ovida W-2D v prevedení craft tobaco / matera je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. Jej rozmery sú 200 cm na výšku, 83.4 cm na šírku a 55.3 cm na hĺbku, čo z nej robí ideálny kus nábytku pre ukladanie oblečenia a iných predmetov.
Skriňa je…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 83.4 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.145 m3 |
| HĹBKA | 55.3 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 69.6 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ovida W-2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | craft tobaco / matera |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | craft tobaco / matera |
| MATERIÁL | DTD / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |