NABBI Ovida 1D jednodverová policová skriňa craft tobaco / matera
129.00 €
Do obchodu
Táto jednodverová policová skriňa Ovida 1D v prevedení craft tobaco / matera je ideálnym doplnkom do každej kancelárie. Jej moderný vzhľad a tmavé farebné... Celý popis
Popis
Táto jednodverová policová skriňa Ovida 1D v prevedení craft tobaco / matera je ideálnym doplnkom do každej kancelárie. Jej moderný vzhľad a tmavé farebné prevedenie dodajú interiéru štýl a eleganciu. Skriňa je vyrobená z aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 43.4 cm |
| HĹBKA | 55.3 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.112 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 50.3 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ovida 1D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | craft tobaco / matera |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | policová |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | craft tobaco / matera |
| MATERIÁL | DTD / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |