NABBI Nosen C1 jednodverová komoda so zásuvkami biela
119.00 €
Do obchodu
Jednodverová komoda so zásuvkami NOSEN C1 Vám pomôže zútulniť Vašu spálňu či obývačku na harmonické miesto plné pokoja. Jednoduchý dizajn komody pôsobí veľmi... Celý popis
Popis
Jednodverová komoda so zásuvkami NOSEN C1 Vám pomôže zútulniť Vašu spálňu či obývačku na harmonické miesto plné pokoja. Jednoduchý dizajn komody pôsobí veľmi moderne a krásne farebné prevedenie biela dotvára jej celkový dizajn. Vyrobená je z kvalitných materiálov a nízke nožičky, na ktorých je…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 38 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.066 m3 |
| HĹBKA | 38.1 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 81.2 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nosen C1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | doľava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |