NABBI Neston CH-2D/1DR dvojdverová komoda so zásuvkou sivý grafit / dub wotan
104.00 €
Do obchodu
Dvojdverová komoda so zásuvkou Neston CH-2D/1DR v sivej grafitovej a dubovej farbe je ideálnym doplnkom do každého interiéru. Jej moderný vzhľad a tmavá farba... Celý popis
Popis
Dvojdverová komoda so zásuvkou Neston CH-2D/1DR v sivej grafitovej a dubovej farbe je ideálnym doplnkom do každého interiéru. Jej moderný vzhľad a tmavá farba dodajú vášmu domovu štýlový a elegantný nádych.
Komoda je vyrobená z kvalitného aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je známy…
Parametre
| ŠÍRKA | 86 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 43 kg |
| HĹBKA | 34 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.096 m3 |
| VÝŠKA | 120 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Neston CH-2D/1DR |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | sivý grafit / dub wotan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | sivý grafit / dub wotan |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |