NABBI Neston 1D/2DR jednodverová šatníková skriňa sivý grafit / dub wotan
89.90 €
Do obchodu
Tento produkt je jednodverová šatníková skriňa Neston 1D/2DR v modernom prevedení sivého grafitu a dubu wotan. Jej rozmery sú 195 cm na výšku, 50 cm na šírku... Celý popis
Popis
Tento produkt je jednodverová šatníková skriňa Neston 1D/2DR v modernom prevedení sivého grafitu a dubu wotan. Jej rozmery sú 195 cm na výšku, 50 cm na šírku a 34 cm na hĺbku. Skriňa je vyrobená z aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Skriňa…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.08 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 195 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 41 kg |
| HĹBKA | 34 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Neston 1D/2DR |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | sivý grafit / dub wotan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | sivý grafit / dub wotan |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |