NABBI Mils W šatníková skriňa dub rodos / wenge magic
153.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa MILS W oplýva eleganciou a štýlom. Minimalistický elegantný dizajn dodá Vášmu domovu štýl vďaka zreteľným a výrazným líniám. Reliéfny povrch... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa MILS W oplýva eleganciou a štýlom. Minimalistický elegantný dizajn dodá Vášmu domovu štýl vďaka zreteľným a výrazným líniám. Reliéfny povrch MDF (drevovláknitej dosky) pôsobí moderne a nadčasovo. Okrem MDF bola na výrobu použitá aj kvalitná DTD (drevotriesková doska), dosky majú…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 206 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.1163 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 74 kg |
| HĹBKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mils W |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub rodos / wenge magic |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | dekoratívne prvky |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET POLIČIEK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do prava aj do ľava |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | šatníková |
| TVAR | hranatý |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub rodos / wenge magic |
| MATERIÁL | DTD / MDF |