NABBI Mils CH dvojdverová komoda so zásuvkami dub rodos / wenge magic
119.00 €
Do obchodu
Dvojdverová komoda so zásuvkami MILS CH oplýva eleganciou a štýlom. Minimalistický elegantný dizajn dodá Vášmu domovu štýl vďaka zreteľným a výrazným líniám.... Celý popis
Popis
Dvojdverová komoda so zásuvkami MILS CH oplýva eleganciou a štýlom. Minimalistický elegantný dizajn dodá Vášmu domovu štýl vďaka zreteľným a výrazným líniám. Reliéfny povrch MDF (drevovláknitej dosky) pôsobí moderne a nadčasovo. Okrem MDF bola na výrobu použitá aj kvalitná DTD…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 68 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.1099 m3 |
| VÝŠKA | 91.2 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mils CH |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub rodos / wenge magic |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | dekoratívne prvky |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 4 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| STRANA ZÁSUVIEK | v strede |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub rodos / wenge magic |
| MATERIÁL | DTD / MDF |