NABBI Maleta záhradné lehátko sivá
53.00 €
Do obchodu
Lehátko MALETA je jednoduché a praktické lehátko, ktoré môžete využívať vo Vašej záhrade a zároveň je vhodné vziať si ho k moru. Lehátko je možné nastaviť do... Celý popis
Popis
Lehátko MALETA je jednoduché a praktické lehátko, ktoré môžete využívať vo Vašej záhrade a zároveň je vhodné vziať si ho k moru. Lehátko je možné nastaviť do dvoch pozícii a to do ležiacej a sediacej polohy. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného oceľového rámu s práškovou úpravou vo farbe čierna…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.4 kg |
| HĹBKA | 190 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.087 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Maleta |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | mimo sezóny uschovať |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | sieťovina |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov / polyester |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | sieťovina |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | nie |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | letná sezóna |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do záhrady |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| URČENIE PODĽA POHLAVIA | pre ženy aj mužov |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre všetky vekové kategórie |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | kov / polyester |