NABBI M150 1+6 záhradný set čierna
149.00 €
Do obchodu
Praktický kovový záhradný set M150 1+6, stôl so šiestimi polohovateľnými stoličkami ARON II, je vhodný na terasu či do záhrady. Stoličky... Celý popis
Popis
Praktický kovový záhradný set M150 1+6, stôl so šiestimi polohovateľnými stoličkami ARON II, je vhodný na terasu či do záhrady. Stoličky disponujú s nastaviteľným operadlom v siedmych rôznych polohách a dopĺňajú ich lakťové opierky, ktoré poskytnú ešte vyšší komfort a pohodlie pri…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 72 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 39 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3403 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | M150 1+6 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | mimo sezóny uschovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov / sklo / sieťovina |
| DRUH KOVU | hliník |
| DRUH SKLA | kalené |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | letná sezóna |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do záhrady |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | kov / sklo / sieťovina |