NABBI Lovik CH-800-4DR zásuvková komoda dub sonoma
109.00 €
Do obchodu
So zásuvkovou komodou LOVIK CH-800-4DR sa už Vaše oblečenie nikdy nebude povaľovať po zemi. Bohatý úložný priestor rozdelený do štyroch zásuviek Vám dopraje... Celý popis
Popis
So zásuvkovou komodou LOVIK CH-800-4DR sa už Vaše oblečenie nikdy nebude povaľovať po zemi. Bohatý úložný priestor rozdelený do štyroch zásuviek Vám dopraje dostatok miesta na všetky veci. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 80x48x103 cm. Jej moderné a elegantné prevedenie zvýrazňuje farba dub sonoma, ktorá…
Parametre
| HĹBKA | 48 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 62 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.0871 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lovik CH-800-4DR |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| STRANA ZÁSUVIEK | v strede |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |