NABBI Kalina obývacia stena white wood / betón
121.00 €
Do obchodu
Nadčasový dizajn obývacej steny KALINA skvele vyzdvihuje jej krásne farebné prevedenie white wood / betón Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná... Celý popis
Popis
Nadčasový dizajn obývacej steny KALINA skvele vyzdvihuje jej krásne farebné prevedenie white wood / betón Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá sa vyznačuje odolnosťou a nenáročnou údržbou. Obývacia stena obsahuje dvoje dvierok s úchytkami, za ktorými sa nachádzajú…
Parametre
| ŠÍRKA | 147 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.105 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 62 kg |
| VÝŠKA | 151 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kalina |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | white wood / betón |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | white wood / betón |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |