NABBI Jupiter 60 1+2 záhradný set čierna / hnedá
62.00 €
Do obchodu
Praktický kovový stôl JUPITER 60 je vhodný na balkón, terasu či do záhrady. Konštrukcia stola je z kovových trubiek 24 x 0,8 mm čiernej farby a odkladacia... Celý popis
Popis
Praktický kovový stôl JUPITER 60 je vhodný na balkón, terasu či do záhrady. Konštrukcia stola je z kovových trubiek 24 x 0,8 mm čiernej farby a odkladacia plocha z výstuženého skla hrúbky 5 mm. Je vhodný pre pohodlné sedenie dvoch osôb. Povrchová úprava je odolná voči vonkajším vplyvom počasia…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.1 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Jupiter 60 1+2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 102 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | umelý ratan |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov / sklo / umelý ratan |
| DRUH SKLA | kalené |
| DRUH UMELÉHO RATANU | pletený |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | letná sezóna |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do záhrady |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / hnedá |
| MATERIÁL | kov / sklo / umelý ratan |