NABBI Igins CH-4DRW zásuvková komoda sosna Andersen
150.00 €
Do obchodu
Nechajte sa očariť eleganciou zásuvkovej komody IGINS CH-4DRW s provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska komody ukončená... Celý popis
Popis
Nechajte sa očariť eleganciou zásuvkovej komody IGINS CH-4DRW s provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska komody ukončená ozdobnou lištou či netradičné riešenie nožičiek. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne, elegantné, pôsobí čisto a upokojujúco a na nábytku…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 39 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 43 kg |
| ŠÍRKA | 93.4 cm |
| VÝŠKA | 88.7 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 42.4 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Igins CH-4DRW |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | sosna Andersen |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | sosna Andersen |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |