NABBI Igins CH-3D1DRW trojdverová komoda so zásuvkou sosna Andersen
157.00 €
Do obchodu
Očarujúca trojdverová komoda so zásuvkou IGINS CH-3D1DRW si Vás získa svojimi provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska... Celý popis
Popis
Očarujúca trojdverová komoda so zásuvkou IGINS CH-3D1DRW si Vás získa svojimi provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska komody ukončená ozdobnou lištou či netradičné riešenie nožičiek. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne, elegantné, pôsobí čisto…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 39 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 51.4 kg |
| ŠÍRKA | 137.6 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 52 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 88.7 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Igins CH-3D1DRW |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | sosna Andersen |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | sosna Andersen |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |