NABBI Igins CH-2D2DRW dvojdverová komoda so zásuvkami sosna Andersen / dub zlatý
130.00 €
Do obchodu
Očarujúca dvojdverová komoda so zásuvkami IGINS CH-2D2DRW si Vás získa svojimi provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska... Celý popis
Popis
Očarujúca dvojdverová komoda so zásuvkami IGINS CH-2D2DRW si Vás získa svojimi provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska komody ukončená ozdobnou lištou či netradičné riešenie nožičiek. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne doplnené prevedením dub zlatý, farby…
Parametre
| VÝŠKA | 88.7 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 38.4 kg |
| ŠÍRKA | 93.4 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 39 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Igins CH-2D2DRW |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | sosna Andersen / dub zlatý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | sosna Andersen / dub zlatý |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |