NABBI Igins CCH rohová komoda sosna Andersen / dub zlatý
113.00 €
Do obchodu
Očarujúca rohová komoda so zásuvkou IGINS CCH si Vás získa svojimi provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska komody ukončená... Celý popis
Popis
Očarujúca rohová komoda so zásuvkou IGINS CCH si Vás získa svojimi provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska komody ukončená ozdobnou lištou či netradičné riešenie nožičiek. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne doplnené prevedením dub zlatý, farby spolu…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 59 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 31.4 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 32 kg |
| VÝŠKA | 88.7 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Igins CCH |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | sosna Andersen / dub zlatý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rohový |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do prava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | sosna Andersen / dub zlatý |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |