NABBI Habas záhradný set z umelého ratanu čierna / prírodná / tmavosivá
1003.00 €
Do obchodu
Stretnutie rodiny alebo priateľov pri jednom stole má neuveriteľnú magickú silu. Zažite tento pocit so záhradným setom z umelého ratanu HABAS v nadčasovom,... Celý popis
Popis
Stretnutie rodiny alebo priateľov pri jednom stole má neuveriteľnú magickú silu. Zažite tento pocit so záhradným setom z umelého ratanu HABAS v nadčasovom, veľmi obľúbenom a vyhľadávanom prevedení čierna, prírodná a tmavosivá. Set je určený pre 4 osoby, pozostáva zo štyroch pohodlných stoličiek…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.509 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 74 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 53.9 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 52.94 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Habas |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | mimo sezóny uschovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / prírodná / tmavosivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | umelý ratan |
| MATERIÁL (SLOVNE) | hliník / umelý ratan / sklo / látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rám z práškovaného hliníka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s mäkkými vankúšmi |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | letná sezóna |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do záhrady |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / prírodná / tmavosivá |
| MATERIÁL | hliník / umelý ratan / sklo / látka |