NABBI Gores trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami grafit
236.00 €
Do obchodu
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Gores v grafitovej farbe je moderným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Jej rozmery sú 203,4 cm na výšku,... Celý popis
Popis
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Gores v grafitovej farbe je moderným a praktickým doplnkom do vášho interiéru. Jej rozmery sú 203,4 cm na výšku, 116,2 cm na šírku a 49,5 cm na hĺbku. Skriňa je vyrobená z kvalitného aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je odolný a dlhodobo zachováva svoj…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.16 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÝŠKA | 203.4 cm |
| ŠÍRKA | 116.2 cm |
| HĹBKA | 49.5 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 94 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gores |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | grafit |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | grafit |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |