NABBI Flarken W-2D dvojdverová predsieňová skriňa so zrkadlom dub artisan
129.00 €
Do obchodu
Dvojdverová predsieňová skriňa so zrkadlom FLARKEN W-2D sa môže nádherne vynímať aj vo Vašom domove. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 65,1x33,8x192 cm, takže poskytuje... Celý popis
Popis
Dvojdverová predsieňová skriňa so zrkadlom FLARKEN W-2D sa môže nádherne vynímať aj vo Vašom domove. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 65,1x33,8x192 cm, takže poskytuje množstvo úložného priestoru. Manipuláciu s oblečením Vám uľahčí aj výsuvný vešiak, ktorým skriňa disponuje. Nábytok z kolekcie Flarken je…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 48 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 65.1 cm |
| HĹBKA | 33.8 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.0994 m3 |
| VÝŠKA | 192 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Flarken W-2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub artisan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | matné úchytky |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | výsuvný vešiak |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET POLIČIEK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | šatníková |
| TVAR | hranatý |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub artisan |
| MATERIÁL | DTD |