NABBI Finni CH-4DR zásuvková komoda dub wotan / biela
136.00 €
Do obchodu
Zásuvková komoda FINNI CH-4DR môže rozžiariť aj Váš interiér. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 88,7x40,2x95,8 cm. Spálňová kolekcia Finni je moderný nábytok s... Celý popis
Popis
Zásuvková komoda FINNI CH-4DR môže rozžiariť aj Váš interiér. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 88,7x40,2x95,8 cm. Spálňová kolekcia Finni je moderný nábytok s neobyčajným dizajnom. Vyrobená je v minimalistickom štýle, vďaka čomu bude Váš domov pôsobiť usporiadane a čisto. Farebné prevedenie dub wotan pôsobí…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.096 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 58 kg |
| VÝŠKA | 95.8 cm |
| ŠÍRKA | 88.7 cm |
| HĹBKA | 40.2 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Finni CH-4DR |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | moderné úchytky |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| STRANA ZÁSUVIEK | v strede |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub wotan / biela |
| MATERIÁL | DTD |