NABBI Elend obývacia stena biela / dub sonoma
82.00 €
Do obchodu
Pretvorte Vašu obývačku na atraktívny priestor s obývacou stenou ELEND. Jedinečnosť a atraktivitu jej dodáva nadčasové farebné prevedenie dub sonoma v... Celý popis
Popis
Pretvorte Vašu obývačku na atraktívny priestor s obývacou stenou ELEND. Jedinečnosť a atraktivitu jej dodáva nadčasové farebné prevedenie dub sonoma v kombinácii s bielou. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá sa vyznačuje odolnosťou a jednoduchou údržbou. Skladá sa…
Parametre
| ŠÍRKA | 151 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 150 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 33 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.009 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Elend |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |