NABBI E-NBD100 ochranný obal na záhradný set svetlosivá
28.00 €
Do obchodu
Ochranný obal na záhradný set E-NBD100 je praktickým doplnkom pre každú záhradu. S jeho pomocou môžete jednoducho a bezpečne uskladniť svoj záhradný nábytok a... Celý popis
Popis
Ochranný obal na záhradný set E-NBD100 je praktickým doplnkom pre každú záhradu. S jeho pomocou môžete jednoducho a bezpečne uskladniť svoj záhradný nábytok a grily, čím predĺžite ich životnosť a zachováte ich v perfektnom stave.
Obal je vyrobený z kvalitného polyesteru, ktorý je odolný…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0031 m3 |
| VÁHA S OBALOM INTERNÁ | 0.6 kg |
| HĹBKA | 130 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | E-NBD100 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | polyester |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| VÝHODY PRODUKTU | praktická taška na uskladnenie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ochrana proti slnečnému žiareniu UV30+ |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do záhrady |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| FARBA | svetlosivá |
| MATERIÁL | polyester |