NABBI Dolin CH-2D dvojdverová komoda grafit / dub sonoma
108.00 €
Do obchodu
Dvojdverová komoda Dolin CH-2D v prevedení grafit / dub sonoma je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej tmavá farba... Celý popis
Popis
Dvojdverová komoda Dolin CH-2D v prevedení grafit / dub sonoma je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej tmavá farba dodáva priestoru eleganciu a štýl. Komoda je vyrobená z aglomerovaného materiálu DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.<…
Parametre
| VÝŠKA | 63 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 160 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| HĹBKA | 41.6 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 44 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.067 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Dolin CH-2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | grafit / dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | grafit / dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |