NABBI Deluxe záhradné lehátko grafit
53.30 €
Do obchodu
Krásne dvojpolohové záhradné kreslo z hliníkovej konštrukcie DELUXE je dodávané v grafitovej farbe výplne. Podrúčky sú z PVC, výplň je z textílie odolnej... Celý popis
Popis
Krásne dvojpolohové záhradné kreslo z hliníkovej konštrukcie DELUXE je dodávané v grafitovej farbe výplne. Podrúčky sú z PVC, výplň je z textílie odolnej poveternostným vplyvom. Kreslo má polohovateľnú opierku chrbta a dodáva sa s podhlavníkom. Pod opierkami rúk sa nachádzajú zaisťovacie…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 113 cm |
| HĹBKA | 177 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.4 kg |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Deluxe |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | grafit |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | sieťovina |
| MATERIÁL (SLOVNE) | hliník / polyester / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | sieťovina |
| DRUH KOVU | hliník |
| VÝHODY PRODUKTU | polohovateľná opierka hlavy |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | v cene podhlavník |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | letná sezóna |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do záhrady |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| URČENIE PODĽA POHLAVIA | pre ženy aj mužov |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre všetky vekové kategórie |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | grafit |
| MATERIÁL | hliník / polyester / plast |