NABBI Deluxe 3D záhradné lehátko hnedá
71.00 €
Do obchodu
Záhradné lehátko DELUXE 3D je presne to, čo potrebujete k dokonalému oddychu cez letnú sezónu. Je vyrobené z pevného oceľového rámu a doplnené... Celý popis
Popis
Záhradné lehátko DELUXE 3D je presne to, čo potrebujete k dokonalému oddychu cez letnú sezónu. Je vyrobené z pevného oceľového rámu a doplnené sedadlom vyrobeným z tkaniny Textilen 2x1, ktoré disponuje výplňou z 3D peny. Ďalším doplnkom je posuvná opierka hlavy…
Parametre
| ŠÍRKA | 66 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 160 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.071 m3 |
| VÝŠKA | 110 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Deluxe 3D |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | mimo sezóny uschovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | oceľ / látka / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| VÝHODY PRODUKTU | polohovateľná opierka hlavy |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | v cene podhlavník |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | letná sezóna |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do záhrady |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| URČENIE PODĽA POHLAVIA | pre ženy aj mužov |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre všetky vekové kategórie |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | oceľ / látka / plast |