NABBI Daicos CH-4DRWS zásuvková komoda dub artisan / sivá
112.00 €
Do obchodu
Zásuvková komoda DAICOS CH-4DRWS vo Vašej spálni, obývačke, či ktorejkoľvek inej miestnosti jednoducho nemôže chýbať. Praktická komoda s množstvom úložného... Celý popis
Popis
Zásuvková komoda DAICOS CH-4DRWS vo Vašej spálni, obývačke, či ktorejkoľvek inej miestnosti jednoducho nemôže chýbať. Praktická komoda s množstvom úložného priestoru sa skladá zo štyroch zásuviek, ktoré sa otvárajú pomocou šikmo zafrézovaného čela zásuviek. Materiál použitý na jej výrobu je…
Parametre
| VÝŠKA | 92 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 37.5 kg |
| HĹBKA | 39.3 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 37.1 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ŠÍRKA | 89 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Daicos CH-4DRWS |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | dub artisan / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub artisan / sivá |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |