NABBI Catamo 3 botník (skrinka na topánky) dub sonoma / matera
74.00 €
Do obchodu
Botník Catamo 3 je praktickým a štýlovým doplnkom do každej predsieni. S jeho pomocou udržíte svoje topánky v poriadku a zároveň pridáte interiéru moderný... Celý popis
Popis
Botník Catamo 3 je praktickým a štýlovým doplnkom do každej predsieni. S jeho pomocou udržíte svoje topánky v poriadku a zároveň pridáte interiéru moderný vzhľad. Botník je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu DTD, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.053 m3 |
| ŠÍRKA | 95.2 cm |
| VÝŠKA | 105.4 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 28.8 kg |
| HĹBKA | 31 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Catamo 3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / matera |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / matera |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |