NABBI Bristol SU-2D/1DR botník (skrinka na topánky) biela / dub artisan
99.00 €
Do obchodu
S botníkom (skrinkou na topánky) BRISTOL SU-2D/1DR sa už Vaše topánky nebudú viac povaľovať po zemi. Rozmery botníka sú (ŠxHxV): 80,3x37x111,7 cm. Moderný... Celý popis
Popis
S botníkom (skrinkou na topánky) BRISTOL SU-2D/1DR sa už Vaše topánky nebudú viac povaľovať po zemi. Rozmery botníka sú (ŠxHxV): 80,3x37x111,7 cm. Moderný dizajn, klasická kombinácia bielej a drevitého dekoru dub artisan či kvalita materiálov, to všetko Vám ponúka kolekcia Bristol. Nábytok…
Parametre
| VÝŠKA | 111.7 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.0725 m3 |
| ŠÍRKA | 80.3 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 42 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bristol SU-2D/1DR |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub artisan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 3 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| STRANA ZÁSUVIEK | v strede |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela / dub artisan |
| MATERIÁL | DTD |