NABBI Bova CH-4DR zásuvková komoda pieskový dub / woodcon
149.00 €
Do obchodu
Priestranná zásuvková komoda BOVA CH-4DR Vám nielen pomôže uskladniť Vaše veci, ale tiež zútulní a spríjemní Váš domov. Rozmery komody sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Priestranná zásuvková komoda BOVA CH-4DR Vám nielen pomôže uskladniť Vaše veci, ale tiež zútulní a spríjemní Váš domov. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 79,4x44,5x96,8 cm. Jej farebné prevedenie je v kombinácii farieb woodcon a pieskový dub, ktoré dokopy krásne ladí a vytvára pocit jemnosti. Na jej…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.101 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 44.5 cm |
| ŠÍRKA | 79.4 cm |
| VÝŠKA | 96.8 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 49.8 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bova CH-4DR |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | pieskový dub / woodcon |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | kovové nohy a úchytky |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| STRANA ZÁSUVIEK | v strede |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | pieskový dub / woodcon |
| MATERIÁL | DTD |