NABBI Boran CH dvojdverová komoda dub artisan / sivá
79.00 €
Do obchodu
Dvojdverová komoda BORAN CH z rovnomennej kolekcie nábytku si zaslúži vašu pozornosť. Získa si ju vďaka svojej praktickej stránke. S rozmerom (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Dvojdverová komoda BORAN CH z rovnomennej kolekcie nábytku si zaslúži vašu pozornosť. Získa si ju vďaka svojej praktickej stránke. S rozmerom (ŠxHxV): 140x40x70 cm si zaujme miesto v nejednej detskej alebo študentskej izbe a poskytne priestor na uskladnenie rôznych typov predmetov, ktoré sú ich…
Parametre
| VÝŠKA | 70 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 47 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.12 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Boran CH |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | dub artisan / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | doľava aj doprava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub artisan / sivá |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |