NABBI Aurin W-2D dvojdverová šatníková skriňa pieskový artisan / biela / antracit
192.00 €
Do obchodu
S kvalitným a moderným nábytkom Aurin vyskladáte pracovňu či študentskú izbu presne podľa Vašich predstáv. Dvojdverovú šatníkovú skriňu AURIN W-2D musíte mať... Celý popis
Popis
S kvalitným a moderným nábytkom Aurin vyskladáte pracovňu či študentskú izbu presne podľa Vašich predstáv. Dvojdverovú šatníkovú skriňu AURIN W-2D musíte mať aj vy! Jej rozmery sú (ŠxHxV): 83,1x53,5x192 cm. Aurin disponuje kvalitným kovaním značky Häfele. Drevené úchytky a farebná kombinácia…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.127 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| VÝŠKA | 192 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 72.4 kg |
| HĹBKA | 53.5 cm |
| ŠÍRKA | 83.1 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Aurin W-2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | pieskový artisan / biela / antracit |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | drevené úchytky |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET POLIČIEK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do prava aj do ľava |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | šatníková |
| TVAR | hranatý |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | pieskový artisan / biela / antracit |
| MATERIÁL | DTD |