NABBI Aurin CH-2D/1DR dvojdverová komoda so zásuvkou pieskový artisan / biela / antracit
135.00 €
Do obchodu
S kvalitným a moderným nábytkom Aurin vyskladáte pracovňu či študentskú izbu presne podľa Vašich predstáv. Dvojdverovú komodu so zásuvkou AURIN CH-2D/1DR... Celý popis
Popis
S kvalitným a moderným nábytkom Aurin vyskladáte pracovňu či študentskú izbu presne podľa Vašich predstáv. Dvojdverovú komodu so zásuvkou AURIN CH-2D/1DR musíte mať aj vy! Jej rozmery sú (ŠxHxV): 83,1x39,6x124,2 cm. Jej nezvyčajný dizajn nezostane bez povšimnutia. Aurin disponuje kvalitným…
Parametre
| ŠÍRKA | 83.1 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 36.1 kg |
| HĹBKA | 39.6 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.088 m3 |
| VÝŠKA | 124.2 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Aurin CH-2D/1DR |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | pieskový artisan / biela / antracit |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | drevené úchytky |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 5 |
| POČET SEKCIÍ | 5 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| STRANA ZÁSUVIEK | v strede |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | pieskový artisan / biela / antracit |
| MATERIÁL | DTD |