NABBI Aurin CH-1100-3DR komoda so zásuvkami pieskový artisan / biela / antracit
139.00 €
Do obchodu
S kvalitným a moderným nábytkom Aurin vyskladáte pracovňu či študentskú izbu presne podľa Vašich predstáv. Komodu so zásuvkami AURIN... Celý popis
Popis
S kvalitným a moderným nábytkom Aurin vyskladáte pracovňu či študentskú izbu presne podľa Vašich predstáv. Komodu so zásuvkami AURIN CH-1100-3DR musíte mať aj vy! Jej rozmery sú (ŠxHxV): 108,8x39,6x84,1 cm. Jej nezvyčajný dizajn nezostane bez povšimnutia. Zásuvky sa môžu pochváliť…
Parametre
| HĹBKA | 39.6 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 84.1 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 50.4 kg |
| ŠÍRKA | 108.8 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.095 m3 |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Aurin CH-1100-3DR |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | pieskový artisan / biela / antracit |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | drevené úchytky |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| NÁBYTKOVÝ SYSTÉM | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | nie |
| POČET SEKCIÍ | 6 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| STRANA ZÁSUVIEK | ľavá aj pravá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | pieskový artisan / biela / antracit |
| MATERIÁL | DTD |