NABBI Amison CH-3DRWS zásuvková komoda wenge / craft biely
69.00 €
Do obchodu
Zásuvková komoda Amison CH-3DRWS je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej farebné prevedenie v odtieňoch wenge a craft... Celý popis
Popis
Zásuvková komoda Amison CH-3DRWS je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej farebné prevedenie v odtieňoch wenge a craft bielej dodá vášmu domovu štýlový a elegantný vzhľad.
Komoda je vyrobená z aglomerovaného materiálu DTD, čo zaručuje jej pevnosť…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 80.2 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 24.5 kg |
| HĹBKA | 37.5 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.044 m3 |
| VÝŠKA | 76.3 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Amison CH-3DRWS |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | wenge |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | wenge / craft biely |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | wenge / craft biely |
| MATERIÁL | DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |