Motorový lamelový rošt Systema Flex Motor Dřevočal 90 x 200 cm
379.10 €
Do obchodu
Lamelový polohovací rošt Systema Flex Motor má 2 motory, ktoré zabezpečujú nezávislé zdvihnutie hlavovej aj nožnej časti lôžka.Rošt má 28 lamiel uložených v... Celý popis
Popis
Lamelový polohovací rošt Systema Flex Motor má 2 motory, ktoré zabezpečujú nezávislé zdvihnutie hlavovej aj nožnej časti lôžka.Rošt má 28 lamiel uložených v kaučukových pätkách. V oblasti hrudníka je 5 lamiel s možnosťou nastavenia tuhosti podľa priania užívateľa.Rošt je vhodný pre matrace s vysokou elasticitou.Dostupné rozmery:200x80 cm200x90 cmRošty sa dodávajú o 5 cm kratšie a o 1 cm užšie oproti uvedenému rozmeru.Výška:rám roštu: 5,5 cmvýška roštu aj s motorom: 17 cmPočet lamiel:28Šírka lamiel:38 mmNosnosť:do 120 kg
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 17 cm |
| VÝŠKA | 5,5 cm |
| POČET LAMIEL | 28 |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| ŠÍRKA LAMIEL | 38 mm |
| TYP ROŠTU | Polohovací s motorom |
| rozměry | 90 x 200 cm |
| Hmotnosť | 16000.000g |