Modulárny skriňa ZAFOD Tempo Kondela
104.70 €
Do obchodu
Každému sa nepáči štandardné nábytok. V tomto prípade sú na mieste modulárne skrinky. ZAFOD, praktická skriňa so závesným priestorom, 20-tich zatvorenými... Celý popis
Popis
Každému sa nepáči štandardné nábytok. V tomto prípade sú na mieste modulárne skrinky. ZAFOD, praktická skriňa so závesným priestorom, 20-tich zatvorenými úložnými boxy a 4-mi otvorenými boxy je dostatočne veľká. Úžasné na nej je to, že si ju môžete poskladať podľa vlastných predstáv.
Túto skriňu môžeme nazvať aj šatňou či organizérom, uložiť do neho môžete rôzne predmety a veci od oblečenia, dokumentov, hračiek, kníh či obuvi. Je multifunkčný. Jej úctyhodné rozmery z nej robia rýchlu variant šatníka, ktorý ste tak dávno potrebovali.
ZAFOD skriňa je vyrobená z plastu s konštrukciou z kovu, vďaka čomu je možné ľahko čistiť a udržiavať. Prevedenie v bielej ju robí univerzálny, preto sa hodí takmer všade. Môžete ju umiestniť do detskej izby, spálne, pracovne, obývacej izby, haly, chodby, kancelárie či do predsiene. Boxy modulárne skrine treba rovnomerne zaťažovať. Našou flexibilné skríň si pomôžete v akomkoľvek priestore. Všade, kde ju umiestnite, budete mať organizovaný poriadok.
Farba:biela
Materiál:plast / kov
Rozmery:šírka: 148 cmhĺbka: 46 cmvýška: 202 cm
Nosnosť police:5 kg
Hmotnosť:20,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| NOSNOSŤ | 5 kg |
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| ŠTÝL | Moderný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 202 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| FARBA | Biela |
| POČET POLÍC | 24 |
| ŠÍRKA | 148 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,4 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Kov |
| Hmotnosť | 20400.000g |