Modulárny písací stôl MOBIUS BIURKO 2S Halmar Sivá
123.40 €
Do obchodu
MOBIUS je moderná modulárna nábytková zostava, ktorá ponúka nekonečné možnosti vášho interiéru. Ľahko a rýchlo si podľa vlastných preferencií zostavíte... Celý popis
Popis
MOBIUS je moderná modulárna nábytková zostava, ktorá ponúka nekonečné možnosti vášho interiéru. Ľahko a rýchlo si podľa vlastných preferencií zostavíte kolekciu nábytku, ktorá dokonale zapadne do vášho štýlu. Výber z 3 výšok rámu a široká škála skriňových prvkov systému vám umožní vytvoriť optimálne využitý priestor vo vašom domove či kancelárii.
Korpus zostavy je v dekore hikora (orechovec). Čelá sú k dispozícii v 5 rôznych farbách: hikora, alpská biela, šedá, staroružová a nebesky modrá. Jemné pastelové odtiene farieb je možné spolu rôzne kombinovať. Stačí si zvoliť z 3 veľkostí základných kovových rámov a k tým už len vybrať potrebnú skrinku.
Nábytok MOBIUS disponuje abs hranami, vďaka čomu je pevný, odolný a svetlostály. Všetky prvky tiež majú moderný systém otvárania push-click. Ako materiál bola použitá laminovaná DTD doska s hrúbkou 18 mm.
Písací stôl MOBIUS BIURKO 2S je jedným z prvkov modernej ponuky modulárneho nábytku MOBIUS. Stôl disponuje dvoma šuplíkmi.
Farba:hikora / staroružováhikora / bielahikora / hikorahikora / svetlomodráhikora / sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 55 cmvýška: 38 cm
hrúbka dosky: 1,8 cm
Nosnosť:5 kg
Hmotnosť:24 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| PODSVIETENIE | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| VÝŠKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| HRÚBKA DOSKY | 1,8 cm |
| TYP SKRINE | Modulárna |
| DEKOR | Hikora |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 24000.000g |