MEBLOCROSS Viki obývacia stena biela / čierna
408.00 €
Do obchodu
Moderná obývacia stena VIKI svojím dizajnom dokonale skrášli malý, ale aj väčší priestor obývacej izby. Zostava je vyrobená v prevedení biely mat / čierny... Celý popis
Popis
Moderná obývacia stena VIKI svojím dizajnom dokonale skrášli malý, ale aj väčší priestor obývacej izby. Zostava je vyrobená v prevedení biely mat / čierny vysoký lesk a pozostáva z: vitrína na stenu (110 x 90 x 32 cm), TV stolík (39 x 190 x 42 cm), regál (115 x 90 x 37 cm) a polička…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 5 ks |
|---|---|
| HĹBKA 2 | 42 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 104.5 kg |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Viki |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 32 - 42 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | za príplatok |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |