MEBLOCROSS Paris 100/40 2D šatníková skriňa so zrkadlom sonoma svetlá
186.00 €
Do obchodu
Moderná, šatníková skriňa Paris 100/40 2D je dvojdverová skriňa s tromi zásuvkami umiestnenými pod sebou. V ľavej časti skrine sa nachádza vešiaková tyč... Celý popis
Popis
Moderná, šatníková skriňa Paris 100/40 2D je dvojdverová skriňa s tromi zásuvkami umiestnenými pod sebou. V ľavej časti skrine sa nachádza vešiaková tyč osadená pod policou a polica v jej spodnej časti. Pravá strana skrine je zložená z dvierok, na ktorých je upevnené zrkadlo. Za dvierkami sa…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 91 kg |
| VÝŠKA | 200 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2005 m3 |
| ŠÍRKA | 101 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Paris 100/40 2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | sonoma svetlá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | sonoma svetlá |
| MATERIÁL | DTD |