MEBLOCROSS Kuga obývacia stena sonoma svetlá / biely lesk
174.00 €
Do obchodu
Moderná obývacia stena KUGA pozostáva zo širokého TV stolíka, ktorý pozostáva z dvoch skriniek, dvoch šuplíkov a dvoch otvorených políc, kde môžete umiestniť... Celý popis
Popis
Moderná obývacia stena KUGA pozostáva zo širokého TV stolíka, ktorý pozostáva z dvoch skriniek, dvoch šuplíkov a dvoch otvorených políc, kde môžete umiestniť Vašu audio / video techniku. TV stolík je postavený na hranatých nožičkách sivej farby. Ďalej pozostáva zo štyroch závesných, uzavretých…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 210 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HĹBKA 2 | 41 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 83 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.14 m3 |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| HĹBKA | 24 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kuga |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 24 - 41 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 180 - 210 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | sonoma svetlá / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sonoma svetlá / biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |