MEBLOCROSS Kitty KIT-13 šatníková skriňa sonoma svetlá / levanduľa / fialová
161.00 €
Do obchodu
Škriňa KITTY KIT-13 je dvojdielna šatníková skriňa s hĺbkou 57 cm, ktorá je vyrobená vo farebnom prevedení sonoma svetlá / levanduľa / fialová. Skriňa je na... Celý popis
Popis
Škriňa KITTY KIT-13 je dvojdielna šatníková skriňa s hĺbkou 57 cm, ktorá je vyrobená vo farebnom prevedení sonoma svetlá / levanduľa / fialová. Skriňa je na výber aj v iných farebných vyhotoveniach. V spodnej časti sa nachádza 1 široká zásuvka, nad ktorou je umiestnený priestor zakrytý dvierkami so…
Parametre
| VÝŠKA | 190 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 57 cm |
| VÁHA S OBALOM INTERNÁ | 79 kg |
| POČET BALÍKOV INTERNÝ | 2 ks |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kitty KIT-13 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | fialová |
| FARBA (SLOVNE) | sonoma svetlá / levanduľa / fialová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | sonoma svetlá / levanduľa / fialová |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |