MEBLOCROSS Kitty KIT-03 komoda sonoma svetlá / levanduľa / fialová
91.00 €
Do obchodu
Komoda KITTY KIT-03 je veľmi praktická a štýlová komoda vhodná do každej domácnosti. Vyrobená je vo farebnom prevedení sonoma svetlá / levanduľa / fialová,... Celý popis
Popis
Komoda KITTY KIT-03 je veľmi praktická a štýlová komoda vhodná do každej domácnosti. Vyrobená je vo farebnom prevedení sonoma svetlá / levanduľa / fialová, ale na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Skladá sa zo skrinky a zásuvky, ktorá je umiestnená pod ňou. Skrinka obsahuje dvoje dvierka…
Parametre
| VÝŠKA | 86 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 80.2 cm |
| HĹBKA | 42.6 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kitty KIT-03 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | fialová |
| FARBA (SLOVNE) | sonoma svetlá / levanduľa / fialová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | sonoma svetlá / levanduľa / fialová |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |