MEBLOCROSS King KIN-04 komoda biela / biely lesk
240.00 €
Do obchodu
Komoda KIN-04 je praktická, moderná, trojdverová komoda s otvoreným úložným priestorom nad strednými dvierkami. Bezpochyby upúta pozornosť svojou... Celý popis
Popis
Komoda KIN-04 je praktická, moderná, trojdverová komoda s otvoreným úložným priestorom nad strednými dvierkami. Bezpochyby upúta pozornosť svojou jednoduchosťou a čistými líniami. Je vyrobená vo farbe biela / biely lesk a môžete ju perfektne zladiť s prvkami kolekcie KING. Rozmery komody sú (ŠxHxV)…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 38 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.075 m3 |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | King KIN-04 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | za príplatok |
| VÝHODY PRODUKTU | bezúchytový systém otvárania Push to Open |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | biela / biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |