MEBLOCROSS Grand šatníková skriňa sonoma svetlá / biely lesk
123.00 €
Do obchodu
Vysoká šatníková skriňa na nožičkách GRAND Vám poskytne a zabezpečí dostatok úložného priestoru pre Vaše veci. Vďaka jej neutrálnemu dizajnu a praktickosti,... Celý popis
Popis
Vysoká šatníková skriňa na nožičkách GRAND Vám poskytne a zabezpečí dostatok úložného priestoru pre Vaše veci. Vďaka jej neutrálnemu dizajnu a praktickosti, je vhodné ju umiestniť do predsiene,ale aj obývačky alebo spálne. Je vyrobená vo farebnej kombinácii sonoma svetlá / biely lesk, pričom…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35 kg |
| HĹBKA | 38 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.058 m3 |
| VÝŠKA | 190 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Grand |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | sonoma svetlá / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | sonoma svetlá / biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |