Meblar Šatníková skriňa SMART SR3 bez zrkadla
226.00 €
Do obchodu
Praktická zostava skríň SMART, predstavuje šikovný dizajn šatníkových skríň, ktoré sú nielen v modernom dizajne, ale aj výnimočnom vzhľade. Tieto skvelé... Celý popis
Popis
Praktická zostava skríň SMART, predstavuje šikovný dizajn šatníkových skríň, ktoré sú nielen v modernom dizajne, ale aj výnimočnom vzhľade. Tieto skvelé šatníkové skrine a nadstavce sektorovej zostavy SMART, dodávajú dostatok úložného miesta. Vytvorte si vďaka šatníkovým skriniam modernú spálňu, s luxusným vzhľadom a s dostatkom odkladacieho priestoru.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: laminovaná drevotrieska
Farebné prevedenie: dub sonoma / biela
Rozmer: (ŠxVxH) 100 x 190 x 56 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Spôsob dodania | V demonte |
|---|---|
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hĺbka | 56 cm |
| Farba | Dub sonoma / biela |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Farba | Béžová |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| TYP SKRINE | Iba s vešiakovou tyčou |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |
| ROZMER | od 100 cm do 200 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |